Třída V.A - školní rok 2019/2020

Měsíční plány

I. A  II. A  III. A IV.A

Reportážní fotky ze vzájemné výuky II.

V.A

Kryštof a Míša nás více seznámili s Prokopem Divišem a Františkem Křižíkem. Získané informace jsme hned použili i v testu, který si pro nás připravili. Na úspěšné řešitele čekala sladká odměna.

Reportážní fotky z preventivního programu "Jsem originál""

V.A

I letos jsme se zúčastnili preventivního programu společnosti Maják, a to na téma "Jsem originál". Veškeré naše snažení směřovalo k vzájemnému respektování a toleranci všech spolužáků. Zároveň je důležitý, aby každý z nás zůstal sám sebou.

Reportážní fotky ze vzájemné výuky I.

V.A

Kačka se Sofií nás učily o podnebných pásech.

Reportážní fotky z voleb do Žákovského parlamentu

V.A

Opět jsme volili dva spolužáky naší třídy, kteří nás budou zastupovat v Žákovském parlamentu. Po vydařeném fungování v loňském roce nás Majda s Jaromírem budou zastupovat i letos.

Reportážní fotky ze cvičení v přírodě

V.A

Začátek školního roku jsme zahájili v přírodě, kde jsme nejen překonávali různé přírodní překážky, ale také jsme si připomněli, že je třeba táhnout za jeden provaz, abychom  dosáhli společného cíle - být dobrá parta.