Třída VII.A - školní rok 2021/2022

Měsíční plány

03. 10. 2021
Návštěva knihovny - dílna čtení - čtenářské pexeso

V září jsme zažili v liberecké knihovně dílnu čtení v podobě čtenářského pexesa. Někteří z nás drželi v rukách zajímavé knihy.

03. 10. 2021
Harmonizační dny

Harmonizační dny jsme letos prožili různorodě - od návštěvy muzea, přes bowling, až po únikové hry. Užili jsme si od každého něco :-).

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.