Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Projektový den - Cvičení v přírodě a nejen to

Už od úterka jsme se intenzivně připravovali, abychom byli  si rozšířili obzory o našem blízkém okolí. Ve čtvrtek jsme se sešli na nádraží a vlakem dojeli do Lučan nad Nisou. Rozkoukali jsme se a vyzkoušeli si několika aktivitami, jak důležitý je pro nás zrak a jestli se na sebe můžeme spolehnout. Ani nám nepřišlo, ža bychom tímto způsoben zdolali značný kus cesty. Doputovali jsme k rozhledně Nisanka, kterou mnozí neviděli poprvé. Přesto nás trochu zaskočilo, když jsme měli odhadnout její výšku a počet schodů. Zorientovali jsme se v krajině. Posilněni jsme vystoupali vzhůru a ujistili se, že je u nás prostě krásně!

Došli jsme k prameni Nisy. V několika týmech jsme jednak trošku prověřovali své znalosti a také trochu tvořili. Velká koncentrace nastala při počítání kroků od pramene. Následně jsme si malinko zaběhali do kopce. Pokračovali jsme do Smržovky, zamlsali si a vrátili se do Liberce.

V pátek jsme si shrnuli, co jsme se nového dověděli a prohlédli si na mapách, kde jsme vlastně putovali. Projektový den zakončil náš první letošní test.

Projektový den - Cvičení v přírodě  a nejen to Projektový den - Cvičení v přírodě  a nejen to Projektový den - Cvičení v přírodě  a nejen to