Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Outdoorový kurz

Poslední týden v květnu jsme se vydali na pobyt v přírodě. Vybrali jsme si outdoorovo-týmbuildingový kurz, na kterém nás čekalo spoustu aktivit.

Hned po příjezdu a ubytování jsme se šli posilnit obědem a po malém poledním klidu nás čekali dva bloky. První byly týmové hry a poté airsoft. Uvodní den byl super, nasmáli jsme se a zablbli u airsoftu. 

Druhý den jsme měli bloky čtyři, dopoledne bungee trampolínky a lukostřelbu. Na trampoškách jsme se opravdu nasmáli, jak někteří padali na své nosy při pokusu o salto na trampolíně. Lukostřelba také byla ok, skoro všichni se trefily do terče. Odpoledne jsme měli týmovou hru, běhali jsme ve spojených kalhotách a sbírali písmenka a museli složit zprávu. No to byl trochu boj. Poté jsme si zařádili na nízkých lanech a nacvičili dovednosti na lana vysoká. Večer ohýnek a buřtíky. Tak zase pohoda.

Středa malinko náročný pochod cca 6km směrem k raftům, poté sjezd Sázavy na raftech a lodích. Většina zvládala své plavidla řídit vcelku rovně, až na jeden raft :), ale dojeli statečně všichni. Udělali jsme rekord v době plavby, tak oběd až v půl druhé a poté jsme šli rovnou na paintball. Na ten jsme se těšili moc a moc a také si to užili. Večer noční hra, paní učitelka Samšiňáková dostala bombu a byla unesena. My měli za úkol najít 7 indícií, abychom zjistili kde je a jaký je kod k bombě. Zvládli jsme to 11min před výbuchem. Hurá. Bouchli jsme nealko šáňo a hurá na kutě.

No a čtvrtek týmové hry, vysoká lana (tam se někteří opravdu překonali), oběd a završili jsme den skokem do prázdna. Poslední foto, rozloučení a směr domů.

Moc jsme si to užili, bylo to super.

Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz Outdoorový kurz