Třída IX.B - školní rok 2021/2022

Měsíční plány

15. 10. 2021
Mapy kolem nás

Ve čtvrtek 14. 10. jsme navštívili Krajskou vědeckou knihovnu, kde se odehrávala akce Mapy kolem nás.

01. 10. 2021
Exkurze do Terezína

Poslední zářijový den jsme se vydali na exkurzi do Terezína, díky které jsme se dozvěděli mnohé o pohnuté historii tohoto města.

06. 09. 2021
Harmonizační dny v Jiřetíně pod Jedlovou

Začátek každého školního roku je věnován harmonizačním dnů, letos tomu nebylo jinak a třída 9.B vyrazila do Jiřetína pod Jedlovou.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.