Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
III.A

Třída III.A - školní rok 2022/2023

Třídní učitel: Mgr. Martina Bábíková
Zástupce třídního učitele: Mgr. Helena Hanzalová
Číslo účtu třídy: 2201806421/2010

Naše třída v minulých letech

I.A   II.A

Měsíční plány

III.A
30. 10. 2022
Reportážní fotky - Scottie

Před odchodem na podzimní prázdniny jsme si dnes během půlené hodiny poprvé vyzkoušeli hru Scottie Go! Dostali jsme se do roku 2030. Scottieho vesmírný koráb měl poruchu a musel nouzov...

III.A
30. 10. 2022
Reportážní fotky - Tonda Obal

V rámci ekologického programu "Tonda Obal" jsme si připomněli základní pravidla třídění odpadu a jaké je jeho využití při recyklaci. 

III.A
30. 10. 2022
Reportážní fotky - třídnické hodiny

Již dvakrát jsme se sešli s paní Sobotovou, abychom se snažili najít náš nejlepší způsob společného fungování ve třídě. Někdy se nám to daří celkem dobře, ale někdy to zaskří...

III.A
30. 10. 2022
Reportážní fotky - 2. tajů plná výprava

Tentokrát jsme se do lesa vypravili bez lektorů z Divizny, ale všechny úkoly, které na nás v lese čekaly, nám pěkně připravili. 

III.A
26. 09. 2022
Reportážní fotky - 1. tajů plná výprava

Celý letošní školní rok se budeme vydávat do lesa na tajů plné výpravy, abychom sledovali, co se odehrává v přírodě během různých ročních období.

III.A
26. 09. 2022
Reportážní fotky - harmonizační den v EKOParku

Druhý zářijový týden jsme se vypravili do EKOParku.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.