Třída I.B - školní rok 2021/2022

Číslo účtu třídy: 2601806500/2010

Měsíční plány

29. 10. 2021
Reportážní fotky - Hádej kdo přijde na hostinu?

V pátek 22. 9. jsme se vydali na naši další výpravu s ponožkou, kde jsme zjišťovali, které lesní plody chutnají zvířatům v lese.

10. 10. 2021
Reportážní fotky - Judo ve škole

Každých 14 dní za námi přijdou trenéři juda a dělají s námi pohybovou průpravu.

07. 10. 2021
Reportážní fotky - Výprava s ponožkou

Naše třída se vydala na první výpravu do lesa, kde chceme objevovat les všemi smysly, hledat krásná místa, přírodniny i pěkné zážitky.

06. 10. 2021
Reportážní fotky - Podzimní barvy v přírodě

Při naší další výpravě jsme hledali přírodniny, kterými bychom mohli obarvit papír.

19. 09. 2021
Reportážní foto - 2. výprava

I přes nepřízeň počasí jsme druhý týden opět vyrazili na výuku venku. Trénovali jsme geometrické tvary, barvy a také počáteční písmeno ve slovech.

19. 09. 2021
Reportážní foto - 1. výprava

První týden ve škole jsme zakončili učením venku. Vydali jsme se prozkoumat školní pozemek.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.