Třída I.B - školní rok 2021/2022

Měsíční plány

19. 09. 2021
Reportážní foto - 2. výprava

I přes nepřízeň počasí jsme druhý týden opět vyrazili na výuku venku. Trénovali jsme geometrické tvary, barvy a také počáteční písmeno ve slovech.

19. 09. 2021
Reportážní foto - 1. výprava

První týden ve škole jsme zakončili učením venku. Vydali jsme se prozkoumat školní pozemek.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.