Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

HARMONIZAČNÍ POBYT

Hned na začátku našeho společného první roku jsme se odjeli harmonizovat do penzionu Bartošova pec v Dolánkách u Turnova. Za pouhé tři dny jsme zažili tolik zážitků, že jsme neměli čas se nudit a skoro ani zlobit.:)

Hned první den jsme si vyzkoušeli geocaching. Všichni nakonec všechny ,,kešky" našli a vrátili se zdárně do cíle. Večer nám pár odvážlivců předvedlo svá vystoupení a za odměnu jsme si opekli buřty.

Druhý den byl nabitý, ráno jsme vyrazili na zříceninu Frýdštejn. Všichni, včetně paní učitelky, se přemohli a vystoupali až nahoru. Odpoledne jsme si zařádili na raftech a zastříleli z luku.

Před odjezdem jsme navštívili Dlaskův statek v Dolánkách, kde jsme se podívali na stará česká řemesla.

Z pobytu jsme se vraceli plni zážitků a už se těšíme na další podobný výjezd. Naši společnou cestu jsme začali příjemně.:)

HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT HARMONIZAČNÍ POBYT