Den otevřených dveří

Aby to někomu z vás neuniklo, připomínáme, že už to "máme ze pár". Tradičně se začínáme s rolí "těch malých" loučit v tento den - to vítáme budoucí prvňáčky.

Pro děti jsme si připravili několik stanovišť, na nichž si mohly vyzkoušet činnosti, kterými se určitě v průběhu následujících pěti let školní docházky budou zabývat. Mohly trochu tvořit, trochu sportovat, trochu se zybývat hudebními nástroji. Jen diktát jsme jim nedali. Provedli jsme je i s rodiči po škole, aby si udělali přehled o všech místech, na která je zavede výuka nebo kde budou trávit děti čas v době po vyučování.

Tento týden tedy mnozí již na zápis nepůjdou do úplně neznáme budovy.

Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří