Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

8. září Harmonizační dopoledne

Dopoledne v přírodě se nám hodně zalíbilo. Počasí nám přálo, a proto aby nám bylo teplo, jsme stále šli či běhali. Z cesty jsme občas zašli do lesa a nacházeli jsme hodně krásných hub, nejčastěji hřiby "praváky" a babky. Z Bedřichova Maliníku jsme šli stále po zelené značce "po kanále", pak jsme vyšli na cestu Vládní kolem lesní školky k zastávce U Viklanu. Zde jsme se s Viklanem společně vyfotili. Ze všech her zvítězil "lov" hub a borůvek.

8. září Harmonizační dopoledne 8. září Harmonizační dopoledne 8. září Harmonizační dopoledne 8. září Harmonizační dopoledne 8. září Harmonizační dopoledne 8. září Harmonizační dopoledne 8. září Harmonizační dopoledne 8. září Harmonizační dopoledne 8. září Harmonizační dopoledne 8. září Harmonizační dopoledne 8. září Harmonizační dopoledne