Třída IV.A - školní rok 2019/2020

I. A II. A III.A

Reportážní fotky - iQLandia

IV.A

V pondělí 16. září jsme navštívili iQLandii. Tématem naší exkurze a vzdělávacího modulu byl vesmír.

Reportážní fotky - Volby do žákovského parlamentu

IV.A

V pátek 13. listopadu se v malé tělocvičně konaly volby do parlamentu. Zájemců o politickou funkci se ve třídě našlo dost. :-)

Reportážní fotky - Dětské dopravní hřiště

IV.A

V pátek 6. září jsme navštívili liberecké dětské dopravní hřiště. Intenzivně jsme začali pracovat na našich znalostech  a dovednostech v olbasti dopravní výchovy.

Na konci školního roku máme všichni v plánu získat průaz cyklisty. Při naší první návštěvě dopravního hřiště jsme si omrkli terén, zkusili si projet okruh a absolvovali první vzdělávací lekci našeho nového pana učitele.

Reportážní fotky - Tvoříme třídní pravidla

IV.A

Do nového školního roku je potřeba vstoupit se znalostí platných třídních pravidel. Na jejich podobě jsme se aktivně podíleli hned v prvních dnech školního roku. Při skupinové práci bylo naším úkolem pravidla formulovat, graficky zpracovat a následně prezentovat ostatním.