Třída III.A - školní rok 2019/2020

I. A II.A

Reportážní fotky - Vánoce

III.A

Čekání na Vánoce jsme si zkrátili procházkou do lesa a některými vánočními zvyky.

Reportážní fotky - Pokusy v prvouce.

III.A

V prvouce probíráme vlastnosti látek a proto jsme vyzkoušeli vyrobit škrob a rozpustit několik látek ve vodě.

Reportážní fotky - Společná matematika se sedmáky.

III.A

Jednu hodinu matematiky za námi přišli žáci ze sedmé třídy a my jsme s nimi procvičili několik prostředí.

Reportážní fotky - Maják - Já a internet.

III.A

V měsíci prosineci nás opět navštívila Petra z Majáku a ukázala nám, jaká nebezpečí nás na internetu mohou potkat.

Reportážní fotky z oslav 30. výročí 17. listopadu

III.A

V pátek 15. listopadu jsme přišli do školy ve slavnostním oblečení. Už celý týden jsme si snažili přiblížit, jak významný den to pro nás byl.....

Reportážní fotky z výstavky přírodnin

III.A

V druhém týdnu v říjnu jsme si spolu s III. B udělali výstavku přírodnin, které jsme našli nebo vyrobili.

Reportážní fotky Maják

III.A

V pondělí 30. 9. jsme se zúčastnili preventivního programu - Agresivní chování.

Během prvního pololetí nás ještě čeká program - Já a internet.

Reportážní fotky - Harmonizační den

III.A

Na závěr prvního týdne ve škole jsme se vydali na harmonizační výlet na Ještěd. I když ráno bylo dost chladné, během dne se objevilo sluníčko a my si den mohli užít.

Reportážní fotky - Kokořín

III.A

Ohlédnutí za koncem školního roku.