Třída II.A - školní rok 2018/2019

Měsíční plány

I. A

Reportážní fotky - Projektový den Praha

Letošní program projektového dne v Praze byl poznat Karlův most a jeho historii. Protože jsme měli nádherné počasí, den jsme si užili.

Reportážní fotky - Interaktivní výstava lidské tělo

II.A

11. dubna jsme navštívili výstavu o lidském těle. Měli jsme příležitost prokázat své znalosti. Hodně zajímavých informací jsme se i dozvěděli. Kolik má v těle kostí dospělý člověk a kolik malé dítě? Kolik rozeznáváme chutí? Která je nejmenší kost v těle? Někteři si určitě vše pamatují :-)

Reportážní fotky - Společné čtení starších dětí s mladšími.

II.A

V některých hodinách čtení nám se čtením a porozuměním textu pomáhají děti z 5.B.

Reportážní fotky - Vánoční koncert.

II.A

Věřím, že kdo na koncertě byl, určitě si ho užil.

Vánoční trhy

II.A

Všem rodičům děkuji za pomoc s přípravou.

Přestávky v 2.A

II.A

Někdy jsou naše přestávky i klidné :-)

Reportážní fotky - Plavecký výcvik

II.A

V letošním roce jsme první pololetí zahájili plaveckým výcvikem. Nikdo se vody nebojí, tak to dětem půjde určitě skvěle. J

Reportážní fotky - Harmonizační dny

Při plánování harmonizačního dne jsem měla trošku strach z počasí. Letos jsme ale měli štěstí a sluníčko nám svítilo celou dobu :-) I přes komplikace s autobusem jsme si den nakonec užili.