Zrušení družinové akce

Milí rodiče, milé děti!

Je nám to moc líto, ale vzhledem ke stávající epidemiologické situaci musíme naši Vánoční stezku původně plánovanou na 19.12. zrušit.

Pokud to bude jen trochu možné, skřítek Lesánek se bude snažit Vám akci nahradit v příštím roce.

Přejeme všem především stálé zdraví a užijte si mnoho radosti o Vánocích.

Těšíme se na Vás opět v novém roce.

Vaše vychovatelky ŠD

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.