Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Zájezd do Velké Británie

Zájezd do Velké Británie

V tomto školním roce ve spolupráci s cestovní kanceláří Kristof pořádáme šestidenní zájezd do Velké Británie v termínu 16.-21. 4. 2023. Předběžný program zahrnuje mimo jiné návštěvu Oxfordu a okolí, filmové ateliéry Warner Bros. Studio, Windsor Castle, Eton, Avebury, Salisbury a Stonehenge. Poslední den strávíme v Londýně. Předběžná cena zájezdu je 10 000 Kč. Tato cena nezahrnuje vstupné a dopravu po Londýně, kapesné (doporučeno 50 GBP), drobná eura WC (tranzit). Ubytování a strava bude zajištěna v hostitelských rodinách. Podrobný program zájezdu do Anglie najdou žáci ve svých emailech.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.