Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Z nového školního roku 2013/2014

 

Co se v naší třídě událo v novém školním roce?

Prozatím jsme toho příliš nestihli, na druhou stranu se toho stalo dost.

Tak třeba: Jsme v osmém ročníku, tudíž jsme zase o něco dospělejší! Jeden spolužák od nás odešel, ale přišla k nám nová dívčí posila, zůstalo nás tedy stejně. Zvolili jsme své zástupce třídy do školního parlamentu, Áòu a Marušku.  Dostali jsme nového třídního, který se nám představil již v minulém roce na školním výletě. Naši bývalou paní učitelku třídní jsme nedávno s radostí viděli ve škole i s její Emičkou. Moc jim to oběma slušelo. Od letošního roku každému z nás přibyly dva nové volitelné předměty, které se každé dva týdny střídají.

Krom všeho zmíněného bojujeme i nadále s různými předměty, vyučujícími a sami se sebou, radujeme se v různých předmětech, s různými vyučujícími i sami nad sebou.

Léto nám uteklo, a tak přemýšlíme, jak postavit draky a kam je půjdeme pouštět, když náhodou nebude pršet, nebo kde zahlédneme nejkrásnější a nejpestřejší barvy podzimu. Přejeme si, aby to nebylo jen doma u počítače.