Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Výsledek voleb do školské rady

Výsledek voleb do školské rady

Vážení rodiče,

u příležitosti konání třídních schůzek proběhly volby do školské rady z řad zákonných zástupců žáků. Vítězi voleb a novými členy naší školské rady jsou paní Lucie Krutská a pan Tomáš Trsek.

Oběma zvoleným zástupcům gratulujeme a těšíme se na spolupráci.

 

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.