Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Výlet do vánočních Drážďan

Výlet do vánočních Drážďan

Dvanáctého prosince 2013 jsme měli projektový den Drážďany. Ráno se naše třída, společně s béčkem, sešla na vlakovém nádraží. Tam jsme nastoupili na vlak a jeli jsme do Drážďan. Ve vlaku jsme byli úplně "nacpaní", a jedna paní vedle nás z toho dokonce ... nu, bylo jí nevolno. Cesta tam byla hrozná!

Když jsme dorazili na místo, šli jsme do Muzea hygieny. Sice nevím, proč se tak jmenuje, když tam bylo stejně jenom lidské tělo, ale bylo to dobré. Potom co jsme vyšli, jsme se vydali na adventní trhy. Bylo tam opravdu hodně stánků, pěkná atmosféra, plno lidí a všude prodávali jablka v karamelu. Já je samozřejmě musela ochutnat, proto jsem si jedno koupila. Poté jsem přišla na sraz před odjezdem s červenýma rukama a také celým obličejem – to bylo zděšení, co je mi – a bolestí v krku. No jo, celá já!

Pak jsem došli na vlakové nádraží a v půli cesty jsme přestupovali do jiného vagónu, abychom nejeli znovu "přecpaným" vlakem.

Sice jsme v Drážďanech strávili poměrně krátký čas, ale určitě bych tam jela znovu.

Verča Marková 8. A