Vydání výpisu z vysvědčení za 1. pololetí

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k tomu, že provoz škol a školských zařízení v týdnu od 25. ledna 2021 i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud, dojde k předání vysvědčení následovně:

• Všichni žáci obdrží za 1. pololetí pouze výpis z vysvědčení.
  • Žákům 1. a 2. ročníku bude výpis z vysvědčení předán ve čtvrtek 28. 1. ve škole osobně.
  • Žákům a rodičům 3. – 9. ročníku škola zpřístupní 28. ledna 2021 obsah výpisu z vysvědčení formou zpřístupnění ve školním informačním systému Edookit.
  • Výpis z vysvědčení škola předá žákům, kteří jsou nadále v distanční výuce, až bude možná osobní přítomnost žáků na vzdělávání.

Další informace o případných úpravách provozu škol od 1. února 2021 zveřejní vláda České republiky ve středu 27. ledna 2021. Pro naši školu platí pololetní prázdniny v pátek 29.1. a následné jarní prázdniny od pondělí 1. února do pátku 5. února 2021.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.