Úprava ceny stravného

Vážení rodiče,

v důsledku růstu cen potravin jsme nuceni k datu 1. 9. 2022 navýšit ceny obědů ve školní stravovně dle následující tabulky:

strávník

cena za oběd

měsíční záloha

záloha na celý školní rok

6 – 10 let

11 – 14 let

15 a více let (vč. učňů)

7770- Kč

Ceny stravného jsou stanoveny zhruba ve středu rozpětí finančních norem v duchu platného znění vyhlášky o školním stravování. Náklady na provoz kuchyně hradí zřizovatel a platy personálu stát.
Prosíme, abyste si v předstihu nastavili trvalý příkaz pro úhradu stravného.
Děkujeme za pochopení dané situace.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.