Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Úprava cen stravného

Úprava cen stravného

Vážení rodiče,

částečný návrat žáků do školy nám umožňuje upravit ceny stravného od měsíce května následovně:

strávník cena za oběd měsíční záloha
6 - 10 let 27,- Kč 567,- Kč
11 - 14 let 29,- Kč 609,- Kč
15 a více let 31,- Kč 651,- Kč

 

Žádáme všechny rodiče, aby nové zálohy uhradili počínaje měsícem květnem. Platby poukazujte na účet školní stravovny: 5486222/0800, variabilní symbol = rodné číslo strávníka, den splatnosti k 10. daného měsíce.

Stav čerpání záloh na stravné najdete na www.strava.cz po zadání přístupového kódu.

Vyúčtování proběhne na konci školního roku, tj. v měsíci červenci 2021, zpět na váš účet.

Za současného stavu budeme vařit jedno jídlo, není možné provozovat zeleninový bar a zatím nebudou v nabídce svačinky.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.