Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Učení rodičů

Učení rodičů

 Každý z nás ví, že Jan Amos Komenský byl učitel národů. Málokdo však ví, že den před jeho narozením, o 423 let později, se učiteli naší třídy stali na jeden den rodiče. I od nich jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí. Například o životě zvířat v liberecké ZOO, ale také o lidech, kterí jsou v ZOO zaměstnaní. Víte, co všechno musí umět asistentka pana ředitele? Jestli se opice opičí? Proč má žirafa tmavý jazyk? Je přirovnání "Chováš se jako slon v porcelánu" správné?

To, že konečně přichází jaro, je pro mnohé z nás příjemná zpráva. Dnes jsme si mohli s maminkami vyrobit plno krásných a veselých jarních dekorací. Jsou z papíru, látek a přírodních materiálů. Výrobky nám určitě rozsvítí velikonoční dny!

Protože ve výuce nesmí chybět pohyb, v zrcadlovém sále jsme si vyzkoušeli pohyb trochu netradiční. Museli jsme se totiž soustředit na žonglování s míčky a poznali jsme některé další prvky streetové zábavy. V této hodině jsme se vážně vyřádili!

Teď se už těšíme na další vyučování rodičů.