Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Svačiny pro žíáky

Svačiny pro žíáky

I v letošním školním roce připravují pracovnice školní stravovny svačinky pro Vaše děti. Objednávat lze obdobným způsobem jako obědy. Obědy jsou navolené automaticky při připsání platby. Svačinky si musí navolit děti samy.

Na každý den předem připravíme objednaný počet porcí, které si děti vyzvednou o velké přestávce ve školní jídelně. Při výdeji žáci prokáží čipem objednávku (volba č. 3). Cena svačinky činí 17,– Kč, bohužel není jako oběd dotována a do nižších nákladů jsme se nevešli. Měsíční zálohu 340,– Kč poukážete na účet stravovny 5486222/0800 s rodným číslem dítěte.

Sortiment nabízíme v pestřejším duchu zásad zdravého stravování a uveřejňujeme jej na jídelním lístku s nabídkou obědů. Např. semínkový chléb s mozzarellou a rajčaty, jogurt s ovocem, sladké kaše s ovocem, pečivo s různými druhy pomazánek, chléb se šunkou a zeleninou atd.