Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Středa - celodenní loudavý výletek

Středa - celodenní loudavý výletek

Příjemně naladěni slibným ranním lechtáním slunečních paprsků jsme se posilnili, uklidili si a vydali se kolem Máchova jezera do Doks. Cesta stínem a polostínem pomalou chůzí nebyla náročná. Zastavili jsme se u Jarmiliny skály a první odpočinek jsme měli až před památníkem Karla Hynka Máchy. V roubeném domku, z něhož je malinké muzeum, jsme se porozhlédli a vydali se na náměstí. Trošku jsme roztočili kapesné, pochopitelně jen za ty důležité věci. Např. šampón..., ten se ukázal jako záchrana v případě poskytnutí první pomoci - operace vytažení klíštěte. Nedávný projektový den ve Střední zdravotnické škole měl tedy význam! Návštěva v Muzeu ČTYŘLÍSTKU proběhla v poklidu a pochopitelně se i tady naše peněženky trošku odlehčily - nešlo odolat! Na zpáteční cestě jsme se vykoupali a zadováděli si v písku. Zpáteční cesta nám dala příležitost vykonat další dobrý skutek. Můžeme tedy v klidu odpočívat!