Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Stavební úpravy ve škole

Stavební úpravy ve škole

Vážení rodiče, milí žáci,

i když je čas letních prázdnin a školní budova by mohla působit opuštěným dojmem, rádi bychom vás informovali o intenzivních stavebních úpravách, které právě probíhají ve školním areálu.

 

Rekonstrukce toalet: Pohodlí a hygiena na prvním místě

V přízemí hlavní budovy jsme dokončili kompletní rekonstrukci dívčích i chlapeckých toalet. Věříme, že nově zrekonstruované toalety přispějí k pohodlnější a příjemnější školní atmosféře. Důraz jsme kladli nejen na moderní vzhled, ale také na maximální hygienu a funkčnost, abychom se ve škole cítili co nejlépe.

 

Nová tvář tělocvičny: Prostor pro pohyb a zábavu

Nejnáročnější práce aktuálně probíhají v areálu tělocvičny. Pracujeme na kompletní úpravě vnitřních prostor, kde jsme zcela vybourali staré šatny a sprchy a vůbec celé vnitřní prostory. Na jejich místě vzniká moderní a komfortní zázemí se zcela novým vybavením a ergonomickým uspořádáním. Šatny budou nově rozlehlejší a lépe větratelné. Těšíme se, až budete moci využívat tyto nové prostory pro své tělesné aktivity a sportovní zážitky.

 

Multimediální učebna pro moderní výuku

Neméně důležitou částí našich stavebních úprav je vytvoření nové multimediální učebny v přízemí hlavní budovy. Tato učebna, primárně určena pro dělenou výuku a školní klub, bude vybavena novým moderním nábytkem technologiemi, které umožní interaktivní a zajímavou výuku.

 

Přejeme vám pohodový zbytek prázdnin a těšíme se na setkání v novém školním roce!

 

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.