Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Srdce z lásky malované

Srdce z lásky malované

Srdce s láskou darované

prosíme, abyste svým hlasem podpořili žáky 1.A, kteří se za pomoci 9.C zapojili do této akce s projektem SRDÍČKA PRO NAŠI ZOO. Můžete si tam také pohlédnout naše fotky a video.

Děkujeme za váš hlas.

 

Odkaz na hlasování

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.