Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Sportovní den pro druháčky

Sportovní den pro druháčky

Ve dvojicích jsme vymysleli dovednostní a pohybové disciplíny, v nichž jsme měřili čas nebo počítali body mladých závodníků. V tělocvičně a v jejím okolí žáci našli 19 stanovišt – např. hod vlaštovkami, běh s pinpongovým míčkem na lžičce, dvě opičí dráhy, střelbu na cíl florbalovou holí nebo balonem, živou tenisovou zeď, kroužení obručí, pinpongové dovednosti a lezeckou stěnu –, která postupně v libovolném pořadí museli projít. Čím lepší čas a čím více bodů, tím větší číslo (1–10) se u jednotlivých disciplín obejvilo na kartičkách, které si s sebou druháčci nosili. V závěru dopoledne jsme vyhlásili nejslepší tři dívky, tři chlapce a třídu s nejlepším průměrným počtem bodů.

Myslíme si, že se nám sportování povedlo, protože děti zářily nadšením a my si s nimi také užili zábavu.