Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Sportovní den

Sportovní den

Jedním z projektových dnů šestých tříd je příprava sportovního dne pro 1. třídy. Tentokrát se šesťáci opravdu vyznamenali. Připravili pro děti 12 různých sportovních disciplin - opičí dráhu, bowling, poznávání předmětů hmatem, navlékání korálků, hod na cíl, střelbu na bránu, běh s řešením matematických příkladů, skákání přes švihadlo, labyrint. Šesťáci byli úžasní - vzorně připravení, samostatní, zodpovědní a na konci i hodně unavení. Naše třída se v celkovém hodnocení umístila o fousek na druhém místě, ale dvě první místa v jednotlivcích, která pro nás vybojovali Julinka a Martin, jsme oslavili pořádným "hurá". Dík patří určitě nejen dětem, ale i paní učitelce Kohoutové a panu učiteli Bartůškovi za vydařenou organizaci celého dne.