Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Souhlas zákonného zástupce s užíváním umělé inteligence

Souhlas zákonného zástupce s užíváním umělé inteligence

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás s informací o našem záměru zavést umělou inteligenci do výuky v naší škole. Umělá inteligence se stala nedílnou součástí našich životů. Používáme ji každý den, aniž bychom si to možná uvědomovali.

Abychom vyhověli podmínkám pro užívání AI, potřebujeme souhlasné stanovisko zákonných zástupců. V našem školním informačním systému Edookit jsme pro tento účel vytvořili formulář Souhlas s užíváním umělé inteligence, který Vás prosíme potvrdit. Najdete ho v Edookitu v položkách označených nadpisem K vyřízení nebo v menu Souhlasy.

Celé znění průvodního dopisu, který jsme pro tyto účely sepsali, přikládáme níže ke stažení ve formátu pdf.

Děkujeme za Vaši spolupráci, vážíme si jí.

Průvodní dopis rodičům
PDF soubor
376.6 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.