Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Sdělení školy k distanční výuce

Sdělení školy k distanční výuce

Vážení rodiče,

včera v pozdních večerních hodinách jsme se dozvěděli o dalších vládních opatřeních, která vstupují v platnost od středy 14.10. Celá škola přechází na distanční výuku, zatím do 23.10. Následný týden budou mít žáci volný, jak jsme již informovali. Prezenční výuku bychom měli obnovit od pondělí 2. listopadu.

Pro provoz školy ve dnech distanční výuky platí:

  1. Distanční výuka je pro všechny žáky povinná. Žáka omluví pouze rodiče obvyklým způsobem.
  2. Vyučování bude probíhat ve třech formách:
  • Online výukou, která bude probíhat každý pracovní den dopoledne v rozsahu tří hodin. V případech potřeby má škola k zapůjčení I-pady proti podpisu zápůjčního listu. Rozvrh hodin je k dispozici na webu školy – odkaz Třídy.
  • Prostřednictvím aplikace Classroom žáci obdrží zadání domácí práce. V nejnižších ročnících zpracují vyučující krátká instruktážní videa, která je možno sledovat i opakovaně.
  • Pro předměty výchovného zaměření, volitelné a dalších předměty budou vyučují zadávat úkoly a činnosti dobrovolné.
  1. Uzavřena musí být ŠD, ŠK. Zastavena je činnost zájmových kroužků.
  2. Stravování v jídelně není omezeno – viz dnešní informace.

 

Věříme, že situace se během krátké doby zlepší natolik, abychom mohli fungovat naplno v běžném provozu. Sledujte prosím informace na webu a mailech třídních učitelů.

 

S přáním pevného zdraví

Za vedení školy

Jiří Dvořák, ředitel

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.