Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Schůzka s rodiči žáků budoucích 1. tříd

Schůzka s rodiči žáků budoucích 1. tříd

Vážení rodiče,

tradiční organizační schůzka před nástupem dětí do školy se uskuteční ve škole ve čtvrtek 24. června od 16 hodin. Pokud počasí dovolí, sejdeme se s ohledem na vyhlášená opatření ve venkovním amfiteátru. Poskytneme vám všechny důležité informace ve spojitosti se zahájením školní docházky od 1. září.

Mimo jiné představíme všechny pedagogické pracovníky, kteří budou za práci s vašimi dětmi odpovědni. Náklady na školní potřeby nebudeme vybírat hotově, uhradíte je převodem na určený účet.

Účast alespoň jednoho zákonného zástupce prvňáčka považujeme za nezbytnou. Účast dětí není, vzhledem k obsahu schůzky, potřebná.

Děkujeme předem za pochopení a těšíme se na setkání s vámi.

Jiří Dvořák, ředitel

 

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.