Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na schůzku s rodiči žáků budoucích 1. tříd, která se bude konat ve čtvrtek 25. června od 16:00 hodin v areálu školy (amfiteátr před budouvou družiny).

Těšíme se na Vaši účast.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.