Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Rodičovské suplování - 3. hodina

Rodičovské suplování - 3. hodina

Třetí hodinu k nám do třídy přišel táta Jonáše. Připravil si prezentaci o zajímavostech z Ruska a své práci v bance. 

Pan Kučera si rovnou odbyl hospitaci nejvyššího vedení, protože na celou hodinu se přišel podívat i pan zástupce a velkou část viděl i pan ředitel. 

Na úvod hodiny bylo potřeba otestovat pana učitele. Kolik toho asi ví o Rusku? Záludnost testu tkvěla v tom, že ho měl pan učitel psaný v azbuce. No, tak tady vznikl první problém a my jsme zjistili, že pan učitel má jisté rezervy. :-))) Nicméně test spolu s panem zástupcem nakonec zvládl, udělali jen dvě chyby.

A my? My jsme si nejprve s panem Kučerou o Rusku dlouze povídali a ten samý test, jako pan učitel, jsme si ve skupinách zkusili také. Kdo myslíte, že vyhrál? No jasně, že my. Žádná naše skupina totiž dvě chyby neudělala. Hurá!