Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

RODIČOVSKÉ SUPLOVÁNÍ

RODIČOVSKÉ SUPLOVÁNÍ

I letos se konalo úspěšné ,,rodičovské suplování". Učitelé se na chvíli stali posluchači a rodiče si vyzkoušeli práci za katedrou. V naší tříde se vystřídaly čtyři velmi zajímavé hodiny. Nejprve jsme si povídali o křesťanství a s ním spojenými Velikonoci. Poté jsme se dozvěděli něco o lesních mapách a mohli jsme si prohlédnou zblízka lýkožrouty, letokruhy, kůže lišky nebo daňka. Třetí hodinu k nám zavítala maminka budoucího prvňáčka a povídala nám o aromaterapii. Většina z nás se s touto voňavou medicínou setkala poprvé. No a poslední hodinu jsme se naučili něco o stavbě naší školy, o historii a na závěr jsme si napsali krátký testík, který jsme povětšinou splnili úspěšně.:) Děkujeme ještě jednou všem rodičům, kteří byli tak hodní a přišli se s námi podělit o své znalosti.