Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Reportážní fotky - Výjezd školního parlamentu

Reportážní fotky - Výjezd školního parlamentu

Na přelomu září a října jsme se někteří zúčastnili harmonizačního výjezdu školního parlamentu, který finančně podpořil Liberecký kraj. V krásném prostředí rozhraní Jizerských hor a Krkonoš na chatě Na Perlíčku - Prdek jsme zažili mnoho aktivit na týmovou spolupráci, plánování akcí, ale také na přemýšlení nebo jen tak pro legraci. Víme, že naplánovat akci znamená zvážit všechna pro i proti, víme také, že v týmové práci je každý z nás šikovný na různé věci. Zahráli jsme si i country game v okolí Příchovic nebo zcela originální hru čamburína, která vznikla právě na horské chatě Prdek, kde se koná i mistrovství světa v této hře. Některé naše zážitky a aktivity si můžete prohlédnout na fotkách.