Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Rekonstrukce toalet v hlavní budově

Rekonstrukce toalet v hlavní budově

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

rádi bychom Vás informovali o plánované rekonstrukci chlapeckých i dívčích toalet v přízemí hlavní budovy naší školy. V minulém školním roce proběhla obdobná rekonstrukce v 1. patře a všichni žáci i zaměstnanci si ji nesmírně pochvalují. Pro ilustraci Vám nabízíme několik fotografií z již zrekonstruovaných prostor ve zmíněném 1. patře.

Celou modernizaci toalet budeme financovat z vlastních našetřených zdrojů. Nicméně, jako vždy jsme otevření spolupráci a uvítali bychom jakoukoli pomoc, kterou byste nám mohli nabídnout. Pokud byste nám na rekonstrukci toalet chtěli přispět finančně, budeme Vám velmi vděční za jakoukoli částku. Stejně tak Vám budeme vděční za pomoc materiální, pokud máte možnost pomoci nám s dodávkou stavebního materiálu, obkladů či s vybavením toalet.

Je pro nás velmi důležité, aby se naši žáci i zaměstnanci cítili ve škole dobře. Vaší podpory si dlouhodobě nesmírně vážíme. Díky ní si můžeme dovolit plánovat i takto náročné rekonstrukce.

vedení školy

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.