Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
První vlaštovky pro naši anglickou knihovnu

První vlaštovky pro naši anglickou knihovnu

Rády bychom tímto poděkovaly panu Ing. Petru Muchovi, který si dal tu práci a vlastnoručně nám vytiskl prvních padesát knížek pro naši anglickou knihovnu.

Zakládáme ve škole anglickou knihovnu, která bude volně k nahlédnutí dětem po celý den. Děti si budou moci vybírat knihy podle svého zájmu a zapůjčit si je domů. Zároveň zapojením těchto knih chceme obohatit naše hodiny angličtiny.

Hlavním cílem našeho projektu je podpora a rozvoj čtenářských dovedností od nejútlejšího věku dětí. Knihy začínají na úrovni, která je vhodná již od druhé třídy. Výhodou je, že máme šanci nadchnout děti ke čtení již v útlém věku, a tak z nich vychovat vášnivé čtenáře. Stupňování obtížnosti knih také dodává dětem pocit úspěchu a hrdosti, že dokáží samy "přečíst knihu v angličtině."

Jsme teprve v začátcích našeho snažení, a proto stále uvítáme jakoukoli pomoc s tiskem těchto krásných knih.

--Your English Team

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.