Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

PRŠÍ, PRŠÍ, JEN SE LEJE, KAM DRUHÁCI POJEDEME?

PRŠÍ, PRŠÍ, JEN SE LEJE, KAM DRUHÁCI POJEDEME?

Přeci do Prahy! A opravdu občas i zapršelo. Naštěstí jsme se pokaždé stačili schovat. I vítr se nás snažil dohonit cestou do letošního ,,cílového bodu"-loďky na Vltavě a Muzeum Karlova mostu. Nejprve jsme prošli Prašnou bránou, Staroměstským náměstím a uličkami plnými turistů. Pospíchali jsme, protože na nás už na Vltavě čekala loďka s panem kapitánem. Během plavby nám kapitán prozradil spoustu zajímavostí a také vyprávěl pověst o Čertovce. Ještě více jsme se toho dozvěděli v Muzeu Karlova mostu. A po Karlově mostě jsme také došli až na Malostranské náměstí. Stihli jsme obdivovat krásné Valdštějnské zahrady. A pak už honem přes Mánesův most na metro, autobus a zpátky do Liberce. 

V Praze se nám moc líbilo a těšíme se na další společné zážitky.