Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Projektový den První pomoc

Projektový den První pomoc

V pátek ráno jsme se sešly ve třídě  (8.A). První 2 hodiny jsme se „vzdělávali“, hledali jsme informace o různých zraněních. Když jsme byli řádně připraveni, mohli jsme vyrazit ošetřovat „zraněné“. Měli jsme si obléci bílé pláště na chemii, protože všude měla stříkat umělá krev, ale žádná tam nestříkala. Pár lidí z toho bylo na prášky, protože mají fobii z krve, naštěstí  to všichni přežili ve zdraví. V tělocvičně nás čekalo 10 stanovišť. Ty jsme museli splnit a dostali jsme hodnocení od 1-10. Na konci celého dne jsme si udělali hodnocení projekťáku, součet bodů, které jsme získali a nechyběl malý testík z toho co jsme se dozvěděli. A doufáme, že se den všem líbil. J

 

Elík & Vejík