Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Projektový den Praha

Projektový den Praha

Každý rok se těšíme na další poznávání Prahy. Letos to byla Botanická zahrada s pavilonem FATA MORGANA  a nádhernými motýly a Technické muzeum. Opět jsme jeli "žluťáky" Student agency, kde jsme popíjeli čokoládu, sledovali televizní obrazovky a nabírali síly na Prahu. Těch bylo opravdu potřeba - metro a místní doprava nám daly zabrat. Nádherní motýli ale stáli zato. Pochvalu jsme dostali i v Technickém muzeu, kde jsme vyhledávali informace a vyplòovali pracovní listy. Procházkou Letenskými sady a nádherným výhledem na Prahu jsme se blížili k závěru krásného jarního dne. Jen jsme se ještě pokochali luxusními výrobky ( a cenami!!!) v Pařížské ulici, nakoupili dárky na Havelském trhu a hurá ve zdraví zpátky domů.