Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Projektový den Praha

Projektový den Praha

Jelikož jsme  páťáci, cesta do Prahy nás již nechala chladnými a v autobuse by nikdo nepoznal, že jede celá tlupa dětí. Dokonce jsme si v Praze na nádraží na WC vysloužili pochvalu od paní toaletářky za vzorné chování, a to je co říct, neboť loòský rok tomu bylo jinak.                                                                                                 

V autobuse, kterým jsme jeli do botanické zahrady jsme byli namačkaní jako sardinky, ale to nás nerozladilo a s chutí jsme vyrazili vzhůru do Fata Morgany, kde to nebylo o nic lepší než v autobusu. Ale motýli byli nádherní a paní průvodkyně nám vysvětlila všechno, co nás o jejich vývoji zajímalo. Cestou zpátky jsme již byli chytřejší,  ostatním ujeli a díky tomu všichni seděli.

Cestou do NTM jsme se prošli kolem Výstaviště, Stromovkou a v NTM poctivě splnili všechny zadané úkoly. Cestou zpátky jsme se zastavili u Kyvadla, pokochali se rozkvetlými Letenskými sady a  výlohami Pařížšké ulice. Na závěr jsme se netradičně zastavili v KFC - tím se splnilo zbožné přání některých z nás a hurá na autobus.

Tak zase příští rok ty naše stověžatá Praho.....