Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Projektový den - Člověk jako článek živočišného systému

Projektový den - Člověk jako článek živočišného systému

Ve čtvrtek 23.10 jsme měli projektový den člověk jako součást živočišného systému. Ráno jsme přišli do školy a ještě jsme nevěděli, co nás bude čekat. Byli jsme rozděleni do skupin po čtyřech, ve kterých jsem si vybrali po té vybrali téma, které budeme zpracovávat. Měli jsme na výběr ze čtyřech témat, týkajících se toho zaměření.  informace jsme nejdříve mohli vyhledávat na internetu a pak v zoo. Po exkurzi v zoologické jsme přišli do školy začali se získaných informacích tvořili materiál na výuku do hodiny zábavnou formou. Když byli bylo hotovo, postupně jsem přednesli naše výtvory. Den byl zábavný a všichni jsme si ho užili.