Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Projekt Světluška - Cena Gratias Tibi

Projekt Světluška - Cena Gratias Tibi

Po úspěchu v soutěži Senátu ČR, kde byl projekt našeho školního parlamentu vyhodnocen jako čtvrtý nejlepší, se nám dostalo další příležitosti. Náš projekt byl totiž nominován na Cenu Gratias Tibi. Cenu uděluje společnost Člověk v tísni mladým lidem za občanskou aktivitu, která pozitivně ovlivňuje život ve společnosti. Nominaci si můžete prohlédnout na tomto odkaze: http://www.gratiastibi.cz/cs/nominovane-projekty

Ze všech nominovaných projektů vybere v březnu odborná porota devět finalistů, tři v každé věkové kategorii. Z finalistů vyberou diváci vítěze Ceny České televize.

Vyhlášení laureátů tří hlavních věkových kategorií i Ceny České televize se uskuteční během slavnostního večera 20. května ve velkém sále pražského Kina Lucerna.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.