Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Přijmeme nové zaměstnance

Přijmeme nové zaměstnance

Hledáme zaměstnance na pozice hlavní kuchař/ka a pomocná síla do kuchyně

ZŠ Liberec, Lesní vypisuje výběrové řízení na místo hlavní kuchař/ka a pomocná síla do kuchyně. Nástup možný od 1.1. 2021 nebo po dohodě. Požadavky: výuční list v oboru. .

Přihlášky s připojeným profesním životopisem zasílejte na adr.: jiri.dvorak@zslesni.cz do 30.11. 2020. Případné dotazy volejte na č. 603 569 183.

 

Výběrové řízení na pozici školník – topič

ZŠ Liberec, Lesní vypisuje výběrové řízení na místo školníka – topiče. Nástup možný od 1.11. 2020 nebo po dohodě. Požadavky: výuční list v řemeslném oboru (elektro, voda, zedník, zámečník, apod.), maturita navíc vítána, řidičský průkaz sk. B, praxe s obsluhou plynových zařízení, bydlení v objektu školy, dobrá komunikace s lidmi, organizační schopnosti.

Přihlášky s připojeným profesním životopisem zasílejte na adr.: jiri.dvorak@zslesni.cz do 23.10.2020. Případné dotazy volejte na č. 603 569 183.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.