Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Přihlášky do školního klubu

Přihlášky do školního klubu

Vážení rodiče,

z administrativních důvodů žádáme všechny rodiče žáků 4. - 9. tříd (u žáků 4. tříd žádáme ty rodiče, jejichž děti nenavštěvují školní družinu) o vyplnění elektronické přihlášky do školního klubu.

Přihlášku naleznete v rodičovském Edookitu v menu Předměty / Zápis do předmětů.

Školní klub při ZŠ Lesní zajišťuje všem žákům školy program v době volných hodin před odpoledním vyučováním. Pro zájemce z řad naších žáků organizuje vzdělávací akce v podobě besed, diskusí i akcí spojených s ručními pracemi a tvořením. Účast na všech akcích pořádaných školním klubem je dobrovolná.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.