Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Předvánoční přespání ve škole

Předvánoční přespání ve škole

Po 19h. jsme se sešli ve třídě a začali jsme, jako každý rok, s naladěním na tu správnou atmosféru, poslechem hudby. Když jsme se slezli všichni, přijela nám véča - kupodivu pizza :-) Když jsme jí do sebe nasoukali, dali jsme si ještě menší pauzičku na trávení a pak jsme se přesunuli do tělocvičny, kde mohl začít florbalový zápas mezi námi a 8.B, která také přespávala ve škole. Hráli především kluci a holky dělaly spíše psychickou podporu týmu, samozřejmě s povzbuzujícími plakáty. 8.B nebyla lehkým soupeř, jelikož v jejich sestavě stáli 2 hráči FBC Liberec, ale naši kluci jsou prostě nejlepší.. Osmákům jsme dali jen lehce čichnout radosti, ale jinak jsme je roznesli na kopytech. Výhra 10-2 mluví za vše. Dle mého názoru, měly na výhře největší podíl fanynky, ale nechci se do toho moc plést.. Po skončení zápasu, se někteří z nás rozhodli zůstat ještě chvíli v tělocvičně a spálit tak trochu kalorií, jiní se přesunuli do třídy, kde nastala jiná zábava - skákání do duchen. Asi 2h po půlnoci jsme se domluvili, že je asi největší čas na to, pustit si nějaký film.. Začali jsme tedy hororem, což se později ukázalo jako né moc dobrý nápad a tak jsme po skončení pustili ještě komedii. Všichni jsme byli hodně vyčerpaní a tak větší část osazenstva u komedie usnula. Ráno pro nás nastala nejméně oblíbená část každého přespání - uklízení. Měli jsme tam dost velký binec, ale společnými silami to bylo za chvíli vše uklizené a na svých místech. Kolem 10h jsme se rozešli každý do svých domovů, abychom se mohli po přespání pořádně prospat.

 

Moc jsme toho nenaspali, ale akce to byla hodně povedená ;-)

Áòa Urbanová