Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

PRAHA - Prašná brána - Staroměstské náměstí - Karlův most - Muzeum Karlova mostu

PRAHA - Prašná brána - Staroměstské náměstí - Karlův most - Muzeum Karlova mostu

Ve středu 20.5. jsme jeli autobusem do Prahy. Pro mnohé začalo dobrodružství už v metru, jelikož jím jeli poprvé. Z Náměstí Republiky jsme putovali kolem Prašné brány Celetnou ulicí na Staroměstské náměstí a Královská cesta nás dovedla až ke Karlovu mostu. Paní vychovatelka Suchlová nám cestou vyprávěla strašidelné příběhy z pražských pověstí. Pravé dobrodružství začalo, když jsme zjistili, že jsme si spletli loď a projížďku jsme absolvovali na krásné dřevěné lodi s pohoštěním ,poutavým výkladem a špetkou vážné hudby od Bedřicha Smetany. Po projížďce jsme navštívili Muzeum Karlova mostu a poté jsme na Karlův most vyrazili.