Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Pozvánka na celoškolní jarmark

Pozvánka na celoškolní jarmark

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé, lidé z blízkého i vzdálenějšího okolí naší školy,

zveme Vás na tradiční celoškolní jarmark, který se bude konat ve čtvrtek 30. května v době od 9:00 do 13:30 hodin.

V podvečerních hodinách na jarmark naváže tradiční After party. Tu začínáme už v 17:30 hod.

Těšíme se na Vás.

 

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.