Pozvánka do rodičovské kavárny na téma Profesní příprava

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé naší školy,

srdečně Vás zveme do rodičovské kavárny, kterou si pro rodiče žáků 9. tříd připravil pan učitel Ondřej Pražák. Tématem kavárny je Profesní příprava aneb jak na absolventskou práci.

Kavárna se uskuteční ve středu 16. září 2020 od 16:30 hod.

Máte-li zájem kavárnu navštívit, je nutné se do ní přihlásit vyplněním elektronického formuláře níže.

Přihlášení do rodičovské kavárny Profesní příprava v 9. ročníku

Těšíme se na Vás!!!