Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Používáme tablety - aplikace Disk

Používáme tablety - aplikace Disk

Při vyučování budeme častěji, než v minulých letech, pracovat s iPady. Budeme na nich vytvářet různé prezentace, knihy, videa. Budeme občas psát elektronické testy. A budeme používat aplikaci Disk.

Na svůj disk, se kterým jsme se už všichni naučili pracovat, si budeme ukládat naše výtvory. Pan učitel nám tam bude ukládat ve formátu .pdf naše elektronické testy, abychom se se vším, co ve škole děláme, mohli pochlubit doma.

Přístup rodičům k datům svých dětí umožním všem v nejbližších dnech. Děti své první video a testy z vlastivědy a přírodovědy, které už na svém disku mají, mohou rodičům ukázat přes své přístupové údaje.

Návod pro ty, kterým ještě dělá přihlášení ke svému disku doma trošku potíže. Na mobilech, v tabletech nebo na počítači si nainstalujte apliakci Disk (odkaz ke stažení zde) Přihlašovací jméno každého dítěte je e-mailová adresa ve formátu jmeno.prijmeni@zslesniedu.cz, heslo má každý své. Pokud se ke svému disku chcete přihlásit a nechcete si aplikaci instalovat, spusťte si ve webovém prohlížeči stránku www.gmail.com. Přihlašovací údaje jsou stejné.